Náš příběh

Jsme Nikol a Šárka, dvě ženy, dvě mámy, které sdílí stejný názor na péči o sebe, o děti, jídlo i domácnost. Milujeme přírodu, bylinky, vůně a aromaterapii. A právě do těchto sfér se obracíme pro řešení všech problémů, které nás nebo naše děti potkají.

Přírodní kosmetiku jsme začaly vyrábět nejprve doma pro sebe, rodinu a poté jako dárky pro  kamarády. Přirozeně přišla fáze zlepšování stávájících receptur a vymýšlení nových s naprostou nadšeností. Navštěvování workshopů, seminářů a četba mnoha knih o této tématice.  Šárka dostala nakonec nápad o založení vlastní značky. Sen se stal realitou plnou faktur, tabulek a legislativ a postupně jí přestávaly stačit síly. V ten moment poznala Nikol. A tak vzniklo jedno přátelství, které je nyní srdcem Almy. 

Chceme Vám předat krásu, kterou v sobě příroda ukrývá. Ukázat Vám, že se dá žít i bez chemie a syntetik. Že se můžeme krásně cítit a vypadat i bez konvenční běžně dostupné kosmetiky. Ale také, jak důležitá je kvalita a ne kvantita. Že nepotřebujeme mít velké množství masivně vyráběných produktů, které se navíc moc neohlíží na ekologii. A jak je důležité se se zaměřit na kvalitu a původ použitých surovin. Pro nás i planetu.

V kosmetice Almy tak najdete pouze přírodní složky, s láskou a péčí vybírané. Vše co v Almě vytvoříme, vzniká po dlouhých debatách, konzultacích a zkoušeních. Záleží nám na tom, co pro Vás tvoříme. Protože…

Alma je duše.

 

Kdo jsme

Šárka Hasara

Šárka je máma dvou kluků, Mikuláše a Eliáše. Miluje španělštinu, jasmín, kytky a jógu. Nerada vaří a ani to neumí. Je tvrdohlavá, cílevědomá, chaotická a její muž ji naučil nebrat život tak vážně, za což je mu vděčná.

V Almě má kromě výroby a vytváření receptů na starosti kreativitu, fotografie, marketing, PR, texty, komunikaci s dodavateli, web a řízení auta.

Nikol Kubišová

Nikol je máma Matýska a Laurinky. Miluje sbírání bylinek, geranium, knihy a jógu. Nesnáší žehlení, protože to dělá pořád. Je pořádku milovná, systematická a přátelská. A rozhodně ví, co je to vážit si krásných chvil.

V Almě má kromě výroby a vytváření receptů na starosti vše kolem čísel, fakturace, platby, tabulky a přehledy, komunikaci se zákazníky a vyřizování objednávek.

×
×

Košík